Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reboot Mumii przerazi kinomanów 1

Jon Spaihts w ostatnich kilku miesiąc stał się jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood, jeśli chodzi o scenarzystów. Pracował między innymi przy Doktorze Strange'u i Pasażerach. Za rok do kin wejdzie jego kolejny film – reboot kultowej Mumii.

fot. materiały prasowe

Niedawno pisarz miał okazje udzielić wywiadu dla The Hollywood Reporter, w którym został zapytany właśnie o produkcję, która wejdzie w skład uniwersum Universala o potworach. Oto co powiedział na temat tego obrazu.

Myślę, że nowa Mumia będzie pierwszym filmem, w historii tej postaci, który pokaże siłę strachu. Pierwsze filmy z Borisem Karloffem i Belą Lugosi straszyły w małym stopniu, zestarzały się. Kolejne były bardziej zawadiackie, awanturnicze. Ten nowy będzie miał w sobie akcję i przygodę, która zostanie okraszona właśnie tą siłą strachu. Myślę, że będzie to coś całkiem nowego.

stwierdził scenarzysta

Nam pozostaje wierzyć twórcy scenariusza na słowo. W filmie w roli głównej zobaczymy Toma Cruise'a. Głównym bohaterem produkcji będzie żołnierz oddziałów specjalnych, któremu przyjdzie walczyć z tytułowym potworem. Obraz ma być częścią uniwersum klasycznych potworów Universal Studios, do których należą już Dracula, Wilkołak, Frankenstein czy Niewidzialny Człowiek. Premiera w Polsce 9 czerwca 2017 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…