http://vimeo.com/mironkundzicz

AXN: finał Zagubionych 22 lipca 0

Już 22 lipca o godz. 20.05 w telewizji AXN zobaczyć będzie można finał trzeciego sezonu serialu Zagubieni.

Stacja zaprezentuje specjalny, podwójny odcinek.

ZagubieniZagubieni

Na sierpień stacja AXN przygotowała specjalne maratony z serialem. Wszystkie odcinki drugiej serii zostaną wyemitowane bez żadnych przerw w weekend 18-19 sierpnia.

Na trzecią serię AXN zaprasza w kolejny weekend 25-26 sierpnia. Najnowsza, czwarta już seria Zagubionych, pojawi się na naszych ekranach tuż po premierze w USA, która została przesunięta z jesieni 2007 na początek 2008 roku.

Producent serialu Buena Vista International, zapowiedział, iż serial realizowany będzie do 2010 roku.

medialink.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Fireal

Ostatnie odcinki zagubionych, po prostu kopara na ziemi!!! Zobaczycie, Ci którzy nie widzieli jeszcze coś czego jeszcze w zagubionych nie było zwłaszcza ostatni odcinek i motyw z Jackiem. A tak poza tym uważam że 3 sezon jak na razie był najciekawszym, dużo się działo, wiele ciekawych wątków. Polecam.

Anita_Nowakowska

We wrześniu (chyba) ubiegłego roku też był taki maraton, ale tylko drugiej – pamiętam, że usnęłam na 2 ostatnich odcinkach i był ból ;)

Trójki praktycznie w ogóle nie oglądałam – fragmenty może dwóch odcinków, które nie zrobiły na mnie wrażenia. Ale taki jest już ten serial. Akcja pomału płynie i jeżeli się nie ogląda ciągiem, to może zanudzić. Maraton albo puszczanie po 2-4 odcinki jest dobrym rozwiązaniem ;)

Proszę czekać…