Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stranger Things - nowe nazwiska w obsadzie 2. sezonu 1

Mamy kolejne informacje dotyczące drugiego sezonu serialu Stranger Things. Do obsady produkcji Netfliksa dołączyły właśnie nowe nazwiska.

W drugiej serii wystąpią Sean Astin, Paul Reiser oraz Linnea Berthelsen. Z medialnych doniesień wynika, że odgrywać będą oni ważnych dla fabuły bohaterów. Duńska aktorka wcieli się w postać emocjonalnie wyniszczonej, aczkolwiek magnetycznej młodej kobiety, która cierpi po wielkiej stracie z dzieciństwa. Aktualnie nie mieszka ona w Hawkins, jednak będzie w jakiś sposób powiązana z tajnymi badaniami w tamtejszych laboratoriach. Nie wiadomo czy będzie miała jakiś związek z Jedenastką, która także pojawi się w 2. sezonie.

Sean Astin zagra mężczyznę o imieniu Bob Newby. Jest on życzliwym człowiekiem, niegdyś nerdem który uczęszczał do tej samej szkoły co Joyce (Winona Ryder) i Hopper (David Harbour). Obecnie prowadzi lokal RadioShack. Angaż tego aktora jest o tyle fajny, że miał on okazję wystąpić w kultowym filmie Goonies.

Paul Reiser wcieli się natomiast w Dr. Owensa, wysoko postawionego członka Departamentu Energii, któremu przydzielone zostaje zadanie "posprzątania" wszystkiego po wydarzeniach, które wydarzyły się w ostatnich latach. Możliwe, że to właśnie on będzie jednym z głównych złoczyńców drugiego sezonu.

Źrodło: TV Web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

bizarre 2016-11-10

Myślałem, że więcej klimatu 80’ nie da się stworzyć, a oni jeszcze dorzucają Seana Astina. :D

Proszę czekać…