Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Liga Młodych doczeka się 3. sezonu 0

Na tę informację fani serialu animowanego Liga Młodych czekali od bardzo dawna. Warner Bros. Animation ogłosiło, że produkcja na podstawie komiksów DC powróci z trzecim sezonem na ekrany telewizorów!

Liga Młodych cieszyła się wielką popularnością i przez wielu uważana była za najlepszy serial animowany jaki kiedykolwiek powstał. Ostatnie odcinki serii zostały wyemitowane w marcu 2013 roku. Od tamtego czasu fani domagali się wznowienia serialu. Ich prośby wreszcie zostały wysłuchane.

Sympatia jaką fani darzyli Ligę Młodych, a następnie ich zbiorcze prośby dotyczące kolejnych odcinków, zawsze na nas oddziaływały. Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy przywrócić serial lojalnym fanom i stworzyć szansę, aby nowi widzowie poznali tę niesamowitą serię.

powiedział Sam Register, prezes Warner Bros. Animation

W sieci pojawił się także teaserowy plakat potwierdzający tę nowinę. Możecie obejrzeć go poniżej. Na razie nie wiadomo, kiedy serial powróci do ramówki. Tworzyć go będą osoby odpowiedzialne za dwie pierwsze serie – Brandon Vietti i Greg Weisman.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…