Rihanna u Bessona 0

Robi się coraz głośniej wokół nowego filmu Luca Bessona _(Valerian i Miasto Tysiąca Planet) o metropolii Alpha, gdzie żyje rasa obcych znanych jako Kortan Dahuk. Wkrótce pojawi się pierwszy trailer, tymczasem można zobaczyć zdjęcie, na którym jest Rihanna wcielająca się w tajemniczą postać. Besson mówił, że wokalistka była jego pierwszym wyborem do tej roli. Uważa, że jest idealna.

Rihanna była moją pierwszą myślą. Po pierwsze ze względu na jej głos, sposób w jaki się uśmiecha, wygląda i wyraża siebie. Po drugie, ponieważ wiedziałem, że nie będzie onieśmielona na planie. Występuje na stadionach dla 100 000 ludzi. Dziewczyna nie jest nieśmiała przed kamerą czy ekipą.- mówi reżyser.

Reżyser ujawnił również, że Rihanna będzie na ekranie przez więcej niż 20 minut filmu, a jej rola zagwarantuje "wiele niespodzianek". Patrząc na krótkie wideo i zdjęcie, można wywnioskować, że zagra artystkę.

Była bardzo bezpośrednia. Powiedziała, że chce się uczyć, chce pracować i mam jej na to pozwolić. Muszę przyznać, że była niesamowitą partnerką i zrobiła wszystko, o co prosiłem. A uwierzcie mi – prosiłem o wiele.

Wydaje się, że bohaterka Rihanna pochodzi z Alpha, opisywanej jako rozwijająca się metropolia zamieszkiwana przez tysiące gatunków z czterech stron świata. Historia skupia się wokół Valerian (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevingne), które jako przedstawicielki sił specjalnych rządu na ludzkim terytorium muszą zachować pożądek. Valerian oczekuje czegoś więcej od swojej partnerki niż tylko zawodowej relacji, ale jego historia z kobietami i jej tradycyjne wartości nie idą ze sobą w parze. Oboje otrzymują rozkaz od Komandora (Clive Owen) i wyruszają na misję do międzygalaktycznego miasta Alpha.


Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Wafel88 2016-11-10

Ehhh… Kiedyś Luc kręcił świetne filmy typu Leon zawodowiec czy Piąty element, teraz bierze udział w takich filmach jak uprowadzona 3 czy Transporter: Nowa moc. Raczej nie spodziewam się czegoś wielkiego po tym filmie.

Proszę czekać…