Będzie kolejna część American Pie 0

Zdjęcia do szóstej części American Pie rozpoczęły się już 4 czerwca w Toronto. Film wyjdzie od razu na DVD.

Pierwsza część American PiePierwsza część American Pie

Pierwsze trzy części trafiły do kin. Trzecia American Pie: Wesele chociaż zdobyła nagrodę MTV Movie Awards oraz wygrała w dwóch kategoriach Teen Choice Award zakończyła przygodę z kinem. Film miał całkiem niezłe wyniki finansowe, bo przy budżecie 55 mln dolarów zarobił 231 mln. Wprawdzie było to o 40 mln mniej od drugiej części, ale wynik może robić wrażenie. Czwarta część to już znacznie mniejszy budżet, bo 7 mln co odbiło się na jakości. Trudno jednak sobie wyobrazić, żeby ktoś nie miał w ogóle kontaktu z American Pie i wiele osób jeszcze pamięta sceny z szarlotką oraz kamerą internetową.

W kolejnej części American Pie Presents: Beta House, bohaterowie Erik i Cooze rozpoczynają naukę w college'u w Michigan. Tam przyłączają się do bractwa Beta, któremu przewodzi sam Dwight Stifler. Jak w każdej części mamy sporo seksu i pijaństwa. Głównym przeciwnikiem będzie bractwo kujonów a walka będzie się toczyć o prawo do imprezowania.

Zobaczymy znanych już z poprzednich części aktorów: John White, Steve Talley, Jake Siegel, Jordan Prentice, Christopher McDonald oraz występującego od pierwszej części Eugene Levy.

Film na DVD jeszcze w tym roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Tomassh

I po co to?? Pierwsze 3 czesci sa super, a kolejne to juz porazka :/ nic dziwnego, ze wychodza odrazu na DVD – nikt do kina by na to nie poszedl :|

Proszę czekać…