Bloger amator. Miłośnik kinematografii, wielki fan Christophera Nolana, maniak Toma i Jerry'ego.

Zwiastun i plakat Ghost in the Shell! 1

Paramount Pictures zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun nowego filmu Ruperta Sandersa – Ghost in the Shell. Zapowiedź produkcji, w której główną rolę gra Scarlett Johansson znajdziecie poniżej. Zapraszamy do oglądania i komentowania tego materiału.

Niedaleka przyszłość. Cyborg o ludzkim mózgu Motoko Kusanagi (Scarlett Johansson) przewodzi Sekcji 9, tajemniczej organizacji do spraw walki z cyberprzestępczością. W rzeczywistości opanowanej przez zagrażające ludzkości cyborgi największym niebezpieczeństwem jest "ghost hacking" – przejęcie kontroli nad umysłem. Przy czym przestrzeń "Ghost" ma tu wymiar filozoficzny – jest istotą człowieka w zcyborgizowanych humanoidach.

Premiera Ghost in the Shell zaplanowana została na 31 marca 2017 roku. Poniżej znajdziecie także plakat promujący widowisko sci-fi na podstawie kultowego anime.

Źrodło: Fanpage Paramount Pictures na Facebooku

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Movieman 2016-11-13

Scarlett Johansson dla mnie totalny flop castingowy, no ale zobaczymy jak poradzi sobie w samym filmie. Na razie nie napawa mnie to optymizmem. Co innego wizualna otoczka – to futurystyczne miasto prezentuje się niesamowicie.

Bluejohn_26 2016-11-13

Chociaż lubię filmy ze Scarlett Johansson, to na razie zwiastun nie zachęcił mnie do obejrzenia tej produkcji. Będę obserwował dalszą promocję filmu, ale jeśli mnie czymś nie zachęci, to raczej odpuszczę sobie seans.

Proszę czekać…