Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Geoffrey Rush, jako Albert Einstein 0

Stacja National Geographic zaprezentowała pierwsze zdjęcia ze swojego serialu, który nosi tytuł "Geniusz". Będzie to biograficzna historia legendarnego naukowca, Alberta Einsteina. W rolach głównych wystąpią Johnny Flynn i Geoffrey Rush. Panowie wcielą się w postać niemieckiego fizyka w różnych etapach jego życia.

Produkcja będzie składała się z dziesięciu odcinków. Przybliży nam ona życie Alberta Einsteina – nie tylko to zawodowe, ale także prywatne. Dzięki serii poznamy w jaki sposób, niemiecki urzędnik, który nie dostał się na politechnikę w Zurychu oraz nie mógł zdobyć doktoratu i posady nauczyciela, odkrył tajemnicę atomu. W 1921 roku otrzymał nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki za wyjaśnienie efektu fotoelektrycznego.

Scenariusz do serialu powstał w oparciu o książkę "Einstein. Jego życie, jego wszechświat" autorstwa Noaha Pinka. Reżyserem pierwszego epizodu jest sam Ron Howard! Premiera "Geniusza" zaplanowana została na przyszły rok. Poniżej znajdziecie zdjęcia Rusha i Flynna w charakteryzacji.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…