Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe przygody Clarence'a 0

Czas na drugi sezon przygód Clarence’a. Wyjątkowy optymista powraca do Cartoon Network, by zarażać pozytywną energią i pomagać innym. W nowych odcinkach bohater będzie prowadził śledztwo w sprawie szkolnej imprezy i posiądzie umiejętność panowania nad czasem. Premiera drugiego sezonu serialu Clarence w poniedziałek 21 listopada na antenie Cartoon Network.

Clarence Wendel znany jest ze swojego pozytywnego nastawienia do świata. Swoje szalone pomysły realizuje z pomocą przyjaciół – Jeffa i Sumo.

W drugim sezonie serialu Clarence razem ze swoją ekipą postanowi przeprowadzić wielkie śledztwo w sprawie szkolnej imprezy. Ekipa przyjaciół podejrzewa, że w trakcie zabawy będzie miała miejsce inwazja obcych, którą koniecznie trzeba powstrzymać.

Innym razem Clarence będzie przekonany, że posiada zdolność manipulowania czasem. Chłopiec obieca sobie, że będzie wykorzystywał swoją umiejętność tylko po to, by czynić dobro. Jednak już pierwszy dzień w szkole będzie dużym sprawdzianem dla jego postanowień. Clarenc’e będzie musiał wybrać, czy użyje niezwykłych umiejętności, by pomóc przyjaciołom, czy aby umilić sobie życie. O tym, jakiego wyboru dokona bohater widzowie przekonają się oglądając nowe odcinki.

Premiera drugiego sezonu przygód Clarence’a w poniedziałek 21 listopada. Emisja nowych odcinków serialu codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 15:05.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…