Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser Deadpoola 2 wreszcie wybrany 0

Niestety rezygnacja Tima Millera nie była marketingową zgrywą z fanów ekranizacji komiksów. Wreszcie poznaliśmy nazwisko człowieka, który stanie za kamerą drugiej części znakomitego Deadpoola.

20th Century Fox ogłosiło, iż reżyserem kontynuacji kasowego hitu będzie David Leitch, czyli człowiek, który miał okazję pracować przy filmie John Wick. Jego nazwisko w walce o to stanowisko przewijało się w medialnych spekulacjach. Był on jednym z faworytów, a za jego rywali mieli robić Drew Goddard i Magnus Martens.

Ostatecznie jednak wybór pada na Leitcha. Miejmy nadzieję, że jego wizja nie będzie zbyt "artystyczna" i tym razem Reynolds oraz jego koledzy producenci nie będą musieli pozbywać się kolejnego reżysera. Teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie tego, że ekipa zdjęciowa wejdzie na plan już w styczniu przyszłego roku. Deadpool 2 do kin trafi natomiast 12 stycznia 2018 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2016-11-19

Nie ma jakiegoś szczególnie wielkiego doświadczenia w roli pierwszego reżysera. Ciężko stwierdzić czy studio da mu trochę swobody przy ekranizacji, czy może będzie zwykłym figurantem na tym stanowisku.

Redox Bluejohn_26 2016-11-20

@Bluejohn_26 Niestety Fox ma w historii zatrudnianie marionetek, przynajmniej ich zdaniem, i trzymaniem kciuków, żeby nie powtórzyły się dramy z planu "F4ntastic". Nie bez powodu dodatkowo tak ciężko idzie im z dobraniem reżysera "Gambita", który na tą chwilę chyba nie jest rozwijany w ogóle.

Proszę czekać…