Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

John Cleese może dołączyć do uniwersum DC 0

Kinowe uniwersum DC może już niebawem pozyskać kolejną gwiazdę kina. W mediach pojawiły się wieści, które sugerują iż w którejś z produkcji – na razie niestety nie wiadomo jakiej – wystąpi sam John Cleese!

Takie spekulacje narodziły się po tym, jak fotograf Clay Enos (to właśnie on zajmował się robieniem zdjęć przy filmach Legion samobójców czy Batman v Superman: Świt sprawiedliwości) oraz oficjalnie konto widowiska Zacka Snydera, zaczęły śledzić aktywność brytyjskiego aktora na Twitterze. Wydaje się, że tego typu powód jest dosyć błahy i tak naprawdę nie jest to żadne potwierdzenie. Warto jednak przypomnieć, że podobną sytuację mieliśmy przy okazji Joe Manganiello. Jakiś czas później okazało się, że aktor wcieli się w postać Deathstroke’a.

Na razie oczywiście nie wiemy w jakim filmie wystąpi i kogo mógłby zagrać John Cleese. Fani rozpoczęli już swoje spekulacje. Padają takie propozycje jak Dr. Fate czy G. Gordon Godfrey. Możliwe także, że gwiazda serii "Monty Python" zaliczy po prostu małe cameo w uniwersum DC i jego rola będzie bardziej zwykłą ciekawostką, aniżeli ważną osią fabuły. Tak czy siak, angaż tak znanego nazwiska to zawsze renoma i całkiem fajna rzecz.

A Wy jak uważacie? Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to jak myślicie – w kogo legendarny aktor mógłby się wcielić?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…