Ojciec Lodzik w animacji Kookły 0

Kookły ruszyły w Comedy Central na platformie N i wygląda na to, że IV RP może się to nie spodobać.

W serialu, orócz kontrowersyjnego Lodzika, pojawiają się nie mniej kontrowersyjni: piosenkarz Wiśniak, blokersi Łysy i Grzywka, Kokos Czynel i złowieszczy Zbychu Zauron i wiele innych postaci poprawnych inaczej. Ojcu Lodzikowi towarzyszą również dwie siostry zakonne uzbrojone w odkurzacze.

Ojciec Lodzik z serialu KookłyOjciec Lodzik z serialu Kookły

Odcinek z Ojcem Lodzikiem i spółka, można oglądać na Comedy Central w środę 18.07, o godz. 23:45 oraz piątek 20.07, o godz. 22:25.

Wywołają skandal? i Bulwersujący serial! – tak piszą polskie media na wieść o nowej postaci serialu Kookły, którego stacja Comedy Central jest dumnym producentem. Wielkie poruszenie wywołał Ojciec Lodzik – straszący represjami i ogniem piekielnym duchowny, który w asyście dwóch zakonnic nawraca masy.

Fragment odcinka: tutaj.

Jak czytamy na stronie: comedycentral.pl: W świecie Kookieł, tak jak w świecie, którego są przerysowanym odbiciem, mieszkańcy komunalnego bloku oglądają telewizję. W zaciszu swoich salonów będą śledzić takie seriale jak Telezakupy Bingo Bango Melango, Frajer Taxi, Hity z Satelity, czy Dzień z życia…, oraz reklamy, zwiastuny i wywiady, wypełniające ramówkę kooklej telewizji.

Czy nasza rodzima karykatura dorówna słynnym Muppetom? Kermit Żaba, Piggy, Fozzie, Zwierzak to gwiazdy show biznesu, które na zawsze wpisały się w wyobraźnie widzów. Po kontrowersjach jakie budził kabareton w Opolu na pewno przyda nam się odrobina dystansu do rzeczywistości. Twórcom gratulujemy odwagi, bo żeby śmiać się z Ojca Lodzika trzeba mieć dużo odwagi. Moherowe zastępy na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Przy okazji chciałbym wspomnieć o innej animacji budzącej kontrowersje. Popetown nie będzie pokazywane w MTV a wielka szkoda, bo wolność słowa to największy przywilej demokracji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

no ja tylko zaluje ze nie mam stacji Cc ;((((((((

sciema

Aleszz on podobny do naszego papy rydzyka ;)

Proszę czekać…