Family Guy śladami The Simpsons! 0

Na forum Globus napisał o serialu- Genialny. Teraz prawdopodobnie będzie miał dodatkowe powody do radości, bo ten genialny serial zadebiutuje na dużym ekranie.

Głowa rodziny to bajka dla dorosłych, która opowiada o życiu pewnej amerykańskiej rodziny. Tytułowym bohaterem jest Peter Griffin, pracownik w fabryce zabawek (w dalszych odcinkach pracuje w wytwórni piwa) oraz jego zwariowana rodzina. Żona Lois, córka Meg, syn Chris, diabolicznie złe niemowlę Stewi oraz pies alkoholik, mówiący ludzkim głosem Brian.

Plakat Family GuyPlakat Family Guy

Osobom, które chcą zdobyć więcej informacji o serialu polecamy stronę – http://familyguy.forall.pl/. Serial został stworzony przez świetnego rysownika Setha'a MacFarlane'a. Emisja pierwszego odcinka (zwykłego, nie pilotowego) miała miejsce 31 Stycznia 1999 roku w amerykańskiej telewizji FOX zaraz po finale najważniejszego trofeum w futbolu amerykańskim – Super Bowl – czytamy na stronie.

To właśnie Seth MacFarlan w wywiadzie dla The Hollywood Reporter powiedział, że trwają pracę nad kinową wersją, ale jeszcze nie ma ustalonej fabuły. Warto podkreślić, że serial miał trudne początki, bo tracąc widownie po 50 odcinku został zdjęty z anteny. Sukces sprzedaży DVD sprawił, że Family Guy stali się przebojem. We wrześniu będzie 6 sezon.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

HeRr

Nie "Stewi" ale "Stewie"

Proszę czekać…