Niska samoocena Halle Berry 0

Halle Berry czuje się rozczarowana faktem, że Oscar, który otrzymała za rolę w Czekając na wyrok nie spowodował w jej życiu zmiany.

Aktorka sądziła, że wyróżnienie przyznane jej przez Amerykańską Akademię Filmową za Czekając na wyrok zaowocuje propozycjami lukratywnych umów i atrakcyjnych ról. Nic takiego jednak się nie stało.

- Dostaje się potem mnóstwo kwiatów i gratulacji – powiedziała Berry. – Kiedy jednak opadł pierwszy entuzjazm, zdałam sobie sprawę, że nadal jestem tą samą aktorką co do tej pory. Nie jestem pewna czy cokolwiek się zmieniło poza oczekiwaniami wobec mnie. W dalszym ciągu mam poczucie, że jestem gorsza.

Berry zagrała ostatnio w kolejnej części przygód mutantów X-Men: Ostatni bastion, która wejdzie na ekrany pod koniec maja. Aktorka obecnie pracuje nad dramatem Perfect Stranger.

!http://gfx1.fdb.pl/ucp6ds(Halle Barry z Oscarem, Reuters )!

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

Anonimowy

Jeśli mówi się o filmie hit, zwykle ma się na mysli że film odniósł sukces finansowy, a więc wszystkie filmy z Halle (może prócz Kobiety Kota) odniosły sukces, tu masz stronke na potwierdzenie moje sluszności:
http://www.the-numbers.com/people/HBERR.html

Fakt za Kobiete dostała maline, ale w tym samym roku byla nominowana też do złotego globu za Their Eyes Were Watching God.
Masz racje dostała rolę w Śmierć nadejdzie jutro przed oscarem, ale już głowne role w dużych produkcjach typu Gothika i Kobieta Kot(budżet 100 mln$) dostała po dostaniu osara :)

Ps. Film pt. Guide nie powstał i chyba nie powstanie na imdb.com nie ma go, a to chyba najbardziej wiarygodne żródło. (Czyżbyś brał info z Filmwebu :) )

Ps.2 Wiem że w pierwszym X- manie zagrała przed czekając na wyrok, ale to nie zmienia faktu że w częściach 2 i 3 zagrała po Czekając… (Niewiem czy załważyłeś ale tylko jej nazwisko i Hugh Jackman Jest napisane duzymi literami na plakatach do X-man 3 :))

2006: X-Men: Ostatni bastion (X-Men: The Last Stand) jako Ororo Munroe / Storm
2005: Their Eyes Were Watching God jako Janie
2005: Guide, The jako Jane Whitefield
2005: Roboty (Robots) jako Cappy (głos)
2004: Kobieta-Kot (Catwoman) jako Patience Phillips/Kobieta-Kot
2003: Gothika jako Miranda Grey
2003: X-Men 2 (X2) jako Storm
2002: Śmierć nadejdzie jutro (Die Another Day)

??? hitach ???? to sa filmy w jakich zagrala od 2001 roku ! ;) hitow nie widze ;) dodam jeszcze ze w X-MAnach grala przed CZEKAJAC na wyrok !! bo pierwsza czesc byla w 2000 roku … pozdrawiam

Dodam jeszcze, ze Śmierć nadejdzie jutro bylo w 2002, czyli dostala ta role przed otrzymaniem OSCARA, bo Oscara tez otrzymala w 2002 roku ….

za Kobiete Kot otrzymala zlota maline !! ;))))

Anonimowy

Za Catwomen dostała ok 10 mln $ jeśli to jest mało, to ile to dużo?

Tu niestety masz rację w niczym znaczącym nie zagrała, ale z drugiej strony niech sie nie dziwi że nie dostaje oscarowych propozycji skoro gra w takich gniotach jak Catwomen (ale kto by odmówił 10 mln dolców :) )

Zagrał w samych hitach moze prócz Catwomen.

stagnacja? chyba to jej nie dotyczy, niedlugo X-Men 3, pózniej Perfect Stranger.

Oscar to duze osiagniecie – Halle chyba spodziewala sie ze bedzie wiecej zarabiac ;) dlatego ona mowi o rozgoryczeniu ;) a ja pisze ze jest rozgoryczona ;) pewnie ona wie najlepiej i wie ile DUZYCH rol jej przeszlo kolo nosa … jak dla mnie od Czekajac na wyrok z 2001 roku nic istotnego nie osiągneła i w zadnym super hicie nie zagral ! a podkreslam jest 2006 roku !!!! 5lat to duzo w zyciu kazdego nie mowiac o karierze aktora – regres, stagnacja … pewnie dlatego bierze sie rozgoryczenie …

Anonimowy

:) :) :) :) :):)

Proszę czekać…