Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hoży doktorzy - czy powstaną nowe odcinki? 1

W ostatnich miesiącach wiele znanych tytułów z przeszłości powróciło wraz z nowymi odcinkami. Za przykład można podać takie tytuły jak Z archiwum X, Pełniejsza chata czy ostatnio Kochane kłopoty: rok z życia. Możliwe, że nie będzie to koniec wielkich powrotów.

Zach Braff, aktor znany z roli doktora Johna Doriana z serialu Hoży doktorzy wypowiedział się na temat nowych odcinków kultowego serialu komediowego.

Nigdy nic nie wiadomo, jeśli chodzi o stworzenie nowych odcinków Horych doktorów. Rozmawiamy na ten temat, tym bardziej teraz, gdy tyle produkcji powraca w dobie Netfliksa i ich wersji znanych seriali. Jestem niezwykle zazdrosny z powodu tego zainteresowania Kochanymi kłopotami. I Pełniejszą chatą. Tak, rozmawialiśmy i rozmawiamy na ten temat, dlatego nigdy nic nie wiadomo. Możliwe, że tak się stanie. Ja mógłbym to zrobić.

stwierdził Zach Braff

Serial opowiada o życiu doktora Johna Doriana (Zach Braff), młodego lekarza ze Szpitala Najświętszego Serca. Razem z innymi zmaga się on codziennie z dziwnymi sytuacjami i przypadkami prowokowanymi tak przez personel szpitala, jak i przez pacjentów. Najbliższymi przyjaciółmi Johna są: doktor Christopher Turk (Donald Faison), młody obiecujący chirurg oraz piękna doktor Ellior Read (Sarah Chalke). Całej trójce bacznie przygląda się dyrektor szpitala, który nie szczędzi początkującym lekarzom uszczypliwych uwag.

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Redox 2016-12-23

Ostatni sezon Scrubs był tragiczny. Nie chce, żeby wracano już do tego serialowego świata. Kto tęski za serialem, ma 8 bardzo dobrych sezonów.

Proszę czekać…