Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nie żyje Carrie Fisher 6

Mamy kolejną niezwykle smutną wiadomość. W wieku 60 lat zmarła hollywoodzka ikona i jedna z najpopularniejszych aktorek lat osiemdziesiątych – Carrie Fisher.

Przed kilkoma dniami świat obiegła informacja o zawale serce, którego doświadczyła aktorka podczas lotu transkontynentalnego z Londynu do Los Angeles. Wydawało się, jednak że Carrie Fisher dochodzi powoli do siebie. Niestety rzeczywistość okazała się być inna. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu.

Fisher była córką hollywoodzkiej gwiazdy Debbie Reynolds oraz komika Eddiego Fishera. W swojej karierze zagrała w ponad 50 tytułach, jednak znana jest przede wszystkim dzięki gwiezdnej sadze. W filmach z serii Gwiezdne wojny wcieliła się w postać Księżniczki Lei.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Elizabeth_Linton

Miała bardzo fajną drugoplanową rolę w "Kiedy Harry poznał Sally" polecam obejrzeć.

@Elizabeth_Linton W Blues Brothers też całkiem spoko. Szkoda, że na zawsze pozostanie aktorką jednej roli – jednocześnie sukces i przekleństwo.

Wafel88

Nie rozumiem tego jak po śmierci kogoś się wyciąga na piedestał. W SW zagrała i z tego była znana potem pograła w kilki filmach gdzie nie była zupełnie zauważalna. W swojej karierze zagrała (nie licząc SW) w tylko kilku produkcjach gdzie została jako tako zapamiętana. Nie była wcale dobrą aktorką. Jedna rola nie czyni nikogo wielkim aktorem, a aktorem jednej roli. To samo było z Przybylską. Wszyscy mówili wielka aktorka, a też była nijaka i w niczym nie zagrała, a po śmierci wszyscy mówili jaka to genialna była.

bizarre Wafel88

@Wafel88 Trochę zgadzam się, ale w takich chwilach warto przypominać osiągnięcia takich osób (jakie by one nie były), a największym osiągnięciem Fisher była Leia, która nie była wielka pod względem aktorskim, ale stała się kultowa i nieśmiertelna w oczach wielu ludzi.

JustinCredible

You check out reviews before buying new hair products or sneakers, right? When getting online help with essay writing, you risk much more than your money. https://rankmywriter.com/essaypro-com-review

tepowugu

After his successful session of full-on sex with Allie’s mother earlier in the week, he no longer felt the sense of desperation which had bedeviled his approach at Claudia’s party freeworn?". Scratching her clit through the gusset of her panties, he sensed that any resistance was more to ensure that she didn’t appear an easy lay, than actually stop his progress. His only concern was that when she took hold of his penis, she expressed surprise of how it seemed to have a slippery coating, – a consequence, of course, of its visit to Prof’s well lubricated cunt a few minutes earlier ">theadultcams.com?". Seeking a plausible explanation, he suggested it was due to his generous output of pre-cum. He resolved to be more careful about cleaning his cock after fucking next time. Meanwhile Allie was stroking his penis. "I love its feel," she said reflectively, "it’s sort of hard in the centre and soft on the outside at the same time, and when I squeeze it it feels as though it has a life of its own."

kostenlosehier

Wieder brachen die drei Männer in schallendes Gelächter aus. Olivia funkelte die drei Männer an. kostenlose porno shier

Proszę czekać…