Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

J.J. Abrams kończy z sequelami i rebootami 0

J.J. Abrams złożył bardzo ważne oświadczenie dotyczące swojej przyszłości. Reżyser takich hitów, jak Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy czy Star Trek stwierdził, że ma już dosyć tworzenia kolejnych sequeli oraz rebootów. Teraz chce się zająć oryginalnymi produkcjami.

Filmowiec kasowych hitów miał okazje udzielić krótkiego wywiadu magazynowi "People" tuż po rozdaniu Złotych Globów. To właśnie wtedy J.J. Abrams wyjawił, że ma zamiar skończyć z sequelami oraz rebootami.

Wiecie, jestem niesamowitym szczęściarzem, że miałem okazję pracować przy tylu tytułach, które uwielbiałem, jako dzieciak. Prawdę mówiąc nawet Westworld jest jednym z nich. Nie mam jednak pragnienia, aby robić to nadal. Czuję, że zrobiłem już dosyć w tej materii. Teraz jestem podekscytowany możliwością pracy przy oryginalnych pomysłach i może któregoś dnia ktoś zdecyduje się właśnie je zrebootować.

powiedział reżyser

W 2009 roku, J.J. Abrams udowodnił, że potrafi przywrócić blask zakurzonej marce. Kilka lat później stworzyć jeden z największych kasowych hitów w historii kina. My jednak doceniamy to, że Abrams nie chce się już bawić w sequele. Miejmy nadzieję, że stworzy dla kina produkcje, które za kilkanaście lat będą jego własnymi klasykami.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…