Moda na sukces zdobywa publiczność! 0

Czy może ktoś wytrzymać 5100 odcinków serialu? Okazuje się, że fanów zamiast ubywać, to przybywa.

Serial jest nadawany od 1994 roku w Polsce. Swoją premierę w USA miał w 1987 roku. Przez 20 lat amerykańska publiczność obejrzała 5112 odcinków. Jesteśmy do tyłu o jedyne 1700 odcinków, ale nie przeszkadza to naszym widzom. Wygląda na to, że serial doczeka następnych 5 tys. odcinków, bo o zakończeniu nawet się nie myśli.

Obsada serialu Moda na sukcesObsada serialu Moda na sukces

W Polsce oglądalność serialu cały czas rośnie. Dwa lata temu wynosiła średnio 1,93 mln widzów. W analogicznym okresie 2006 roku – już 3,05 mln, a w obecnym – od początku roku do lipca – 3,12 mln. Serial oglądają głównie kobiety powyżej 55. roku życia, mieszkańcy małych i średnich miast oraz z wykształceniem podstawowym i średnim. Serial w sumie ma około 300 mln widzów, w blisko 100 krajach na całym świecie.

Historia jest bardzo prosta: W świecie mody rządzi rodzina Forresterów. Jednak za wielkimi sukcesami kryją się również porażki, liczne skandale, problemy rodzinne, rozwody… jak mówi moja babcia, tutaj były już wszystkie konfiguracje. Bohaterowi zmieniają się partnerami życiowymi i jeśli straciłeś 100 odcinków, możesz się bardzo zdziwić, jeśli nic nie jest tak jak było.

Od czerwca tego roku nastąpiła zmiana emisji i teraz serial jest pokazywany od poniedziałku do soboty po dwa odcinki o 17.35.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

homerowa

Czy to sie kiedys skonczy?

no fabula jest jedna ;) ale zgadnac kto jest mezem kogo, albo kto byl kochanka kogo ! to prawdziwa sztuka ;)

Jay

Akurat moja babcia mowi, ze mozna przestac ogladac w jakimkolwiek momencie a potem powrocic tak samo i na pewno nie zgubimy sie w fabule.

Proszę czekać…