Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Avatar 2 będzie sagą rodzinną 2

Gwiazda Avatara, Sam Worthington zdradził co nieco na temat fabuły drugiej części kasowego przeboju. Jak się okazuje fabuła skupi się na ukazaniu rodzinnych relacji.

Sam Worthington powiedział, że świat, który zostanie zaprezentowany w kontynuacji będzie zdecydowanie większy i bogatszy. Aktor miał już okazję przeczytać scenariusz i uważa, że jest świetny. Do historii głównego bohatera o imieniu Jake wrócimy po ośmiu latach. Okaże się, że ma już dziecko i rodzinę. I to właśnie ten element ma być głównym motorem napędowym fabuły. Skupi się ona na relacjach rodzinnych oraz tym, jak Jake nadal próbuje zaadaptować się w niesamowitym świecie Pandory.

A to nie koniec interesujących nowin jakich dowiedzieliśmy się od aktora. James Cameron nie chciał wchodzić na plan dopóki scenariusze nie będą w stu procentach gotowe. Co prawda są one już na niezwykle wysokim poziomie, ale twórca Terminatora nadal nad nimi pracuje. Chce mieć zapięte wszystko na ostatni guzik. Prace na planie mają wystartować już latem! Ważną informacją od Worthingtona jest także ta, że pomimo kręcenia wszystkich sequeli razem, to w samej fabule będzie widoczny upływ czasu.

Jak myślicie – James Cameron wyrobi się do 2018 roku? Czy Avatar 2 ma realne szanse pojawić się w przyszłym roku w kinach?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

"Jak myślicie – James Cameron wyrobi się do 2018 roku? Czy Avatar 2 ma realne szanse pojawić się w przyszłym roku w kinach?" Myślę iż wcześniej jak w 2028 roku się nie wyrobi.

Proszę czekać…