Superman powraca, powraca i powraca 0

Bryan Singer zrezygnował z realizacji X-Men: Ostatni bastion, by reanimować legendarną serię przygód Supermana. Brandon Routh będzie miał dwie okazje by zdystansować Christophera Reevsa.

Już niedługo, bo 4 lipca na ekranach naszych kin Superman: Powrót. A za 3 lata w 2009 kontynuacja! Superman 2 będzie już szóstą z kolei kinową ekranizacją przygód faceta w niebieskich rajtuzach i pelerynie.

Po raz kolejny za kamerą stanie reżyser Bryan Singer. Jeden z ciekawszych talentów, który objawił się filmem Podejrzani, a moją sympatię zaskarbił ekranizacją opowiadania Stephena Kinga Uczeń Szatana.

I znowu aktor Brandon Routh wcieli się w Supermana, który na co dzień wciela się w Clarka Kenta. W ciężkiej prasowej robocie partnerować mu będzie Loise Lane (Kate Bosworth).

Kadr z filmuKadr z filmu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Anonimowy

:)

Zastanawia mnie czy podcast ma duzo odbiorców i jaka jest grupa docelowa?

Anonimowy

To może zaczni pisać recenzje, a pisanie newsów zostaw komus innemu.

piotrcortes

Kiedyś zaprosili Andrzeja Wajdę na wydział dziennikarstwa UW. Miał poprowadzić kilka wykładów nt. nowoczesnej formuły podawania wiadomości. Wywiązała się dyskusja. Wajda tłumaczył, że dziennikarz nie ma prawa wyrażać własnej opinii, ma podawać tylko suche fakty. Na szczęście nie jesteśmy na wydziale dziennikarstwa. Piszę o filmach, które osobiście mnie interesują i, które z miłą chęcią chciałbym obejrzeć. Może dlatego wprowadzam własne opinie. Jeśli informuje o czymś, co uważam, że warto zobaczyć to chciałbym podeprzeć moje zdanie pewnymi dowodami. Może też rzutuje na moim pisaniu kilkuletnia praca w Beverly Hills Video, gdzie do moich obowiązków należała fachowe doradztwo przy doborze filmów na miły, piątkowy wieczór.

Arteq

“Po raz kolejny za kamerą stanie reżyser Bryan Singer. Jeden z ciekawszych talentów, który objawił się filmem "Podejrzani", a moją sympatię zaskarbił ekranizacją opowiadania Stephena Kinga "Uczeń Szatana"."

Co to jest?
Ja myślałem, że to jest news, a nie opinia autora o filmie "Uczeń szatana"…

Proszę czekać…