Po Transformersach przyjdzie Voltron 0

Transformersi już od piątku w naszych kinach, ale już szykowany jest jego następca – Voltron.

Wytwórnia New Regency pracuje właśnie nad kolejną kinową wersją kreskówki, która cieszyła się dużą popularnością w latach 80-tych – Voltron: Obrońca Wszechświata. Akcja dzieje się w przyszłości, gdzie powstała ziemska unia międzyplanetarna kolonizująca nowe planety. Oddział specjalnych krążowników Explorer, zmierza na planetę Arus, żeby nauczyć się jak obsługiwać tytułowego Voltrona. Jest on jedyną nadzieją w walce przeciwko imperium Gruli i ich władcy, Hazarowi, który chce podbić resztę planet. Imperium oczywiście ma też swoje roboty i Voltron będzie musiał z nimi walczyć.

Kadr z filmu Votron: Obrońca WszechświataKadr z filmu Votron: Obrońca Wszechświata

Wersja animowana pojawiła się u nas już kiedyś na kasetach wideo oraz przez jakiś czas była prezentowana przez Polsat. Już za rok będziemy mogli oglądać Voltrona w naszych kinach. Na pewno ciężko będzie o sukces finansowy porównywalny ze Stanami Zjednoczonymi, ale tam zawsze niektóre produkcje miały szczególne wzięcie. Na razie zostaje widzom podziwianie efektów specjalnych w opowieści o Transformersach, która wreszcie w piątek dotrze do naszych kin . Film miał budżet wynoszący 150 mln dolarów, więc jest co podziwiać na ekranie. Jeśli Voltron zgromadzi podobny budżet, to na pewno będziemy świadkami kolejnego dużego widowiska. Dodajmy jeszcze, że Transformersi zarobili już na świecie $631M z czego połowę w USA. Za rok przyjdzie Voltron i tak jak kiedyś wszystkie filmy były o piratach, teraz możemy się spodziewać, że przez jakiś czas będą rządziły Wszechświatem roboty.

Kadr z filmu Transformers 2007Kadr z filmu Transformers 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Voltrona oglądałem na VHS, pamiętam okładkę z tą ręką/lwią paszczą, ale wydaje mi się, że był to pełnometrażowy film albo jakiś inny o Transformersach, kilkanaście razy to obejrzałem, stare dobre czasy Video :)

Proszę czekać…