Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Książę w Nowym Jorku doczeka się sequela 0

Książę w Nowym Jorku to absolutny klasyk i jedna z najlepszych komedii, w której miał okazję zagrać Eddie Murphy. Jak się okazuje gwiazdor planuje ponownie wcielić się w postać władcy jednego z afrykańskich krajów.

Ponoć aktor rozpoczął już pracę nad scenariuszem kontynuacji. Oczywiście szczegóły fabuły nie są znane. Chęć zagrania w filmie wyraziła także aktorka znana z pierwszej części, Vanessa Bell Calloway, która wówczas wcieliła się w postać Imani Izzi.

Sam Eddie Murphy z pewnością chciałby ponownie zagrać w kinowym hicie. Aktor od jakiegoś czasu nie ma dobrej passy i jego kolejne projekty są porażkami w box office’e. Komedia o księciu Akeemie do dzisiaj pozostaje jednym z jego największych kasowych sukcesów. Czy podobnie będzie z kontynuacją? Jeśli ta w ogóle powstanie.

Książę w Nowym Jorku to historia bogatego i rozpieszczonego afrykańskiego księcia, który wraz ze swym sługą i przyjacielem przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu narzeczonej. Szybko znajduje pracę, przyjaciół i przekonuje się, że Queens to niekoniecznie dzielnica zamieszkana przez księżniczki.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2017-03-20

To miałoby sens tylko wówczas, gdyby Murphy zagrał jedną z drugoplanowych ról, a cała historia dotyczyłaby jego potomka.

Gracjan Mikitin Bluejohn_26 2017-03-20

@Bluejohn_26 zgadzam się stu procentach :) nie wyobrażam sobie sytuacji, że Eddie znowu leci do Ameryki po żonę, lol :)

Proszę czekać…