Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kryptonim U.N.C.L.E. doczeka się kontynuacji? 2

Pomimo kilku znanych nazwisk w obsadzie i Guya Ritchiego za kamerą, Kryptonim U.N.C.L.E. nie był aż tak wielkim sukcesem kasowym, jak początkowo można było się spodziewać. Wydawało się, że kwestia ewentualnej kontynuacji została pogrzebana wraz z kwotą, jaką film zarobił w kinach na całym świecie. No właśnie, wydawało się.

Według jednej z gwiazd filmu – Armie'ego Hammera, sequel szpiegowskiego filmu wciąż ma szansę na powstanie. Aktor zdradził to w jednym z niedawnych wywiadów.

Zatelefonowałem do Lionela Wigrama, jednego z producentów oraz gościa, który napisał scenariusz wraz z Guyem Ritchiem. Spytałem go: "Stary, jak wygląda sytuacja? Cały czas jestem o to pytany. Nie mógłbyś po prostu napisać kontynuacji?". A on mi na to: "Wiesz co? Walić to, napiszę sequel". Odarłem, że jeśli to zrobi to jestem pewny, że uda się nam go zrealizować. Jest to pierwszy raz, kiedy opowiedziałem komuś tę historię. Prawdopodobnie w tym momencie, scenariusz do filmu jest w trakcie tworzenia. Bez żadnej presji Lionel!

wyznał aktor

Oprócz Hammera w obsadzie filmu byli także Henry Cavill, Alicia Vikander, Elizabeth Debicki oraz Hugh Grant. Akcja produkcji została osadzona w latach 60. XX wieku. Agenci CIA i KGB muszą zjednoczyć swe siły w walce z niebezpieczną organizacją przestępczą, która ma dostęp do broni jądrowej.

Źrodło: /Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MARTIN007 2017-04-18

WYNIK FINANSOWY FAKTYCZNIE ROZCZAROWUJĄCY, ALE SAM FILM PRZYJEMNIE OGLĄDAŁO SIĘ.

Michał 2017-04-18

Mi pierwsza część bardzo przypadła do gustu dlatego chętnie zobaczyłbym kontynuację. Oczywiście z oryginalną obsadą i najlepiej reżyserem. Nakręcił sequel Sherlocka to czemu nie i U.N.C.L.E?

Proszę czekać…