Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiedźmin będzie serialem Netfliksa! 3

Fani Wiedźmina złapcie się czegoś mocniej! Już niebawem możemy doczekać się produkcji z prawdziwego zdarzenia opartej o opowiadania Andrzeja Sapkowskiego. Platige Image rozpoczyna współpracę z firmami Netflix i Sean Daniel Company nad realizacją projektu.

Informacja ta została podana na oficjalnym fanpage’u Platige Image.

Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej”. Ten cytat zna każdy fan sagi “Wiedźmin”. Morze kawy, nieprzespane noce i wielogodzinne spotkania. To jest za nami. A przed nami oraz Netflix i Sean Daniel Company produkcja serialu na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, którego jednym z reżyserów będzie Tomek Bagiński. Stało się!

Już w 2015 roku potwierdzono, że Tomasz Bagiński zajmie się realizacją Wiedźmina. Nie wiadomo było jednak jaką formę przyjmie polski twórca. Teraz karty zostały rozdane. Nad projektem pracować będzie również Thania St. John. Jest na co czekać!

Źrodło: Platige Image

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Bluejohn_26 2017-05-17

Super. Z jednej strony żałuję, że to nie HBO czy Starz zajmą się tym serialem, bo mają już doświadczenie w podobnej tematyce. Ale z drugiej strony daje to Netflixowi spore pole do popisu w temacie adaptacji powieści z gatunku fantastyki. Liczę na nich tym bardziej, że w przypadku seriali dramatycznych, a tej kategorii widzę serialowego Wieśka, do tej pory raczej nie zawodzili.

Urbino 2017-05-17

Podobno planują na start kilka sezonów, a Bagiński ma reżyserować co najmniej jeden odcinek z każdej serii.

Asmodeusz 2017-05-17

A jednak w końcu coś się dzieje w tym temacie, serial ma spore pole do popisu ciekawe tylko kto zastąpi żebrowskiego w roli wiedźmina

Rafał Asmodeusz 2017-05-17

@Asmodeusz Dubbing z Jackiem Rozenkiem proszę :D

Sebioslaw Asmodeusz 2017-05-17

@Asmodeusz Żebrowski do zastąpienia. Kto zagra Jaskiera i będzie śpiewał tak genialnym i przejmującym głosem jaki ma Zamachowski ;p

Proszę czekać…