Trwają prace nad grą LOST: Zagubieni! 0

To już pewne! Korporacja UbiSoft (posiadająca prawa do silnika gry Far Cry) ogłosiła, że zakupiła prawa do growej adaptacji serialu LOST: Zagubieni. Fabuła ma nawiązywać do wydarzeń które opowiedziane zostaną dopiero w trzecim sezonie przygód ocalałych!

To już pewne! Korporacja UbiSoft ogłosiła iż nabyła prawa do produkcji gier osadzonych w realiach serialu LOST: Zagubieni , który od dwóch lat jest na szczycie najpopularniejszych produkcji telewizyjnych.

Kończący się właśnie drugi sezon nie dostarczył widzom tak wielu wyjaśnień jak się spodziewali, ale z cała pewnością sprawił, że wszyscy będą oczekiwać pilota trzeciej już serii. O czym dokładnie będzie gra? Jak narazie nie wiadomo.

Pewne jest, że ma ona nawiązywać do wydarzeń, które będą miały miejsce w trzecim sezonie. Premierę zapowiedziano wstępnie na koniec przyszłego roku. Nie wiadomo jednak jakiego rodzaju będzie growa adaptacja serialu.

Z komentarzy, które można wyczytać w Internecie pewne jest jedno – fani chcą gry na silniku Far Cry (ewentualnie jego nowszej odsłony Crysis ). Czy korporacja wysłucha tych głosów?

Plakat promujący serial LOST /FOXPlakat promujący serial LOST /FOX

Artykuł powstał przy współpracy z wortalem o grach i filmach gameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

suchy13

Znowu się zaczyna się trochę rozjaśniać, ale pewnie tylko po to żeby za moment jeszcze bardziej ściemnić. Mimo tego ciężko oderwać się od Lostów, a w przerwie między sezonowej polecam Prison Break ;)

Tetsuo

U mnie to samo :|
Wiele dobrego slyszalem o tym serialu a nie mialem okazji jeszcze sprawdzic tych donosow…

przyznam ze nie udalo mi sie przebrnac przez pierwsza serie ;) … oczywiscie nie dlatego ze film mi sie nie podoba ale z braku czasu … mam nadzieje ze jeszcze nadrobie zaleglosic ;)

Ola19

Lost to bardzo fajny serial!!!

Proszę czekać…