"May the Force Be With You"

Piła IV - trzy nowe zdjęcia! 0

Premiera Piły IV w USA coraz bliżej. Dziś studio Lionsgate opublikowało trzy nowe zdjęcie. Nie byłoby nic w tym nadzwyczajnego, gdyby nie to, że na jednym z nich możemy zobaczyć Jigsawa… żywego!

Kadr z filmu Piła IV 2007Kadr z filmu Piła IV 2007

Marcus Dunstan i Patrick Melton napisali scenariusz, który zapoczątkuje nową trylogię. Darren Lynn Bousman, twórca Piły II i III ponownie wyreżyserował, lecz już po raz ostatni. Piłę V i VI wyreżyseruje David Hackl – drugi reżyser i scenograf wszystkich części, oprócz jedynki. Twórcy Piły, czyli James Wan i Leigh Whannell są producentami wykonawczymi i jak powiedział jeden z głównych producentów projektu wciąż są mocno zaangażowani w produkcję.

W czwartej części powróci większość aktorów z poprzednich, czyli Tobin Bell jako Jigsaw, Lyriq Bent jako Rigg, Angus Macfadyen jako Jeff, Shawnee Smith jako Amanda, Donnie Wahlberg jako Eric Matthews i zapewne kilka innych postaci, których powrót może zszokować. Costas Mandylor jako Detektyw Hoffman powróci, ale tym razem będzie to jedna z głównych ról. Scott Patterson jako Agent Strahm i Betsy Russell jako Jill (żona Jigsawa) to dwie, nowe i bardzo ważne postacie.

Premiera w USA już 26 października. Tego samego dnia miała się odbyć premiera w Polsce, lecz dystrybutor przeniósł datę na styczeń (w tym miesiącu odbyła się premiera dwóch poprzednich Pił w naszym kraju) na rzecz remake'u Halloween, które wystartuje w ten dzień.

Jigsaw i Amanda nie żyją. Po wiadomości o zamordowaniu detektyw Kerry, dwóch agentów FBI oraz doświadczony detektyw Hofman podejmują śledztwo w tej sprawie. Prowadząc dochodzenie, ekipa dociera do żony Jigsawa, gdzie zostaje odkryta jego geneza oraz informacje na temat poprzednich i przyszłych ofiar brutalnych gier. W międzyczasie Rigg ma 90 minut, aby przejść przez serie makabrycznych pułapek, jeżeli tego nie dokona, zginie.

Jak powiedział reżyser filmu, budżet jest podobny do części trzeciej, czyli w granicach 10 mln dolarów. Poprzednie trzy części serii przy wkładach zaledwie 15 mln $ zarobiły aż 416 mln w dystrybucji kinowej na świecie. Do tego jeszcze tylko w USA Piła II i III przyniosła dodatkowe 60 mln zysku ze sprzedaży DVD.

Zwiastuny Piły IV możesz zobaczyć pod TYM adresem. Więcej o filmie przeczytasz TUTAJ.

Kadr z filmu Piła IV 2007 - Jigsaw i prawdopodobnie jego żonaKadr z filmu Piła IV 2007 - Jigsaw i prawdopodobnie jego żona Kadr z filmu Piła IV 2007 - Ktoś wynosi Erica MatthewsaKadr z filmu Piła IV 2007 - Ktoś wynosi Erica Matthewsa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Cenobite

Mnie rowniez interesuje:P Zapewne pojde do kina i na ta czesc:P

Elros

Naprawdę przesadzacie (przesadzasz Lucas ;)
Są fani i takich wiadomościach.
Już są o 100% lepsze niż te z pudelka^^, np. Cruise buduje schron, przed atakiem kosmitów lub to, że jakiś aktor jest gejem… Trzeba mieć różnorodne opinie i dzięki temu są różnorodne wiadomości – dla wszystkich. :)

Tomassh

Ajjjj nie moge sie doczekac ;D

HeRr

Ahahahahah, czy kogoś jeszcze interesuje ten film?

Ronaldinho HeRr

Tak, interesuje. Czy przy każdym newsie musi się pojawiać taki śmieszny komentarz?

Elros Ronaldinho

Ach, nie ma rady. ;)
Wiem, że to irytujące, no, ale jakoś przecierpieć trzeba… :)
Zawsze warto wiedzieć, że granica w treści newsa a autorem jest ogromna.
No, ale zdjęcia i tak są interesujące :P

Lucas_B Ronaldinho

Ty jesteś śmieszny a nie komentarz. Jak tylko w necie pojawi się choćby 2 zdania o pile 4 od razu tworzysz newsa i robisz z tego sensację na skalę światową. Uszanuj zdania innych ludzi na temat tego "filmu"… Nie tylko ty jesteś użytkownikiem fdb. I nie pisz mi tu że jak mnie nie interesuje to żebym nie czytał, bo jak mam nie czytać jak pierwsze co widzę na stronie głównej to oczywiście "Piła 4". Rzygać się chce…

Ronaldinho Lucas_B

Śmieszy mnie to dlatego, że osoba pisząca tego typu komentarz zachowuje się niepoważnie. Co patrze news o "Pile", to teksty "kogo to interesuje", "mogliby z tym skończyć", "znowu będzie kiła", "po co to oglądają". I prawda jest taka, że każda następna "Piła" cieszy się w kinach większą popularnością, a odkąd jest info, że powstanie czwórka, jest ona jednym z najbardziej oczekiwanych filmów. Zastanów się logicznie, piszesz tak jakby co trzeci, a może piąty dzień był news o "Pile", a ostatni pisałem bodajże w lipcu, czyli dwa miesiące temu. A ja mogę powiedzieć to samo o Harrym Potterze: "O Jezu, siódmą część wydali, kogo to jeszcze interesuje, bzdety o małym czarodzieju." (ale wiem, że to się cieszy dużą popularnością, więc komentarz uważam za zbędny)

Lucas_B Ronaldinho

Ale w tym swoim "logicznym myśleniu" mógłbyś pomyśleć że są też ludzie którzy mają inne zdanie….

Ronaldinho Lucas_B

W pełni to rozumiem, że ktoś ma inne zdanie, nie to mnie śmieszyło, tylko tekst : "kogo to jeszcze interesuje" tak jakby napisanie tego było czymś fajnym.

Proszę czekać…