"May the Force Be With You"

Transformers 2 ma scenarzystów! 0

Scenariusz napiszą autorzy pierwszej części (Alex Kurtzman i Roberto Orci) wraz z Ehrenem Krugerem.

Scenarzysta Ehren Kruger i duet: Alex Kurtzman i Roberto Orci, napiszą scenariusz do kontynuacji przeboju tego lata – Transformers, produkcji studia DreamWorks i Paramount.

Reżyser Michael Bay, gwiazda Shia LaBeouf i producenci: Tom DeSanto, Lorenzo di Bonaventura i Don Murphy, a także producent wykonawczy Steven Spielberg powtórzą swoje role, które pełnili przy pracy nad częścią pierwszą.

Dodatkowy scenarzysta pozwoli zdążyć na zaplanowaną już przez Paramount premierę Transformers 2 na 26 czerwca 2009 roku. Obecnie Kurtzman i Orci są bardzo zajęci, ponieważ aktualnie piszą scenariusz nowego Star Treka w reżyserii J.J. Abramsa, wcześniej napisali dla niego Mission Impossible III (udany powrót, który zyskał uznanie krytyków). Orci i Kurtzman są także zajęci produkowaniem Eagle Eye, gdzie główną rolę gra bohater TransformersówShia LaBeouf, projekt powstaje dla studia DreamWorks.

Ta trójka scenarzystów pracuje także nad Nightlife dla DreamWorks, opowieści o seryjnym mordercy adaptowanej przez Krugera z powieści Thomasa Perry'ego. Kurtzman i Orci produkują ten film wraz z Nealem Mortizem. Oprócz tego Kruger zajmuje się także adaptowaniem powieści Stephena Kinga – Talizman, która jako mini serial zadebiutuje w amerykańskiej telewizji w 2008 roku. Producentem wykonawczym tego projektu jest Steven Spielberg dla TNT (Turner Network Television).

Ehren Kruger wraz z Michaelem Bay'em odwiedził już prezesa Hasbro – Briana Goldnera, który był pod wrażeniem ogromnej wiedzy o Tranformersach nowego scenarzysty.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

kubor

“Obecnie Kurtzman i Orci są bardzo zajęci, ponieważ *piszą *aktualnie *piszą *scenariusz do nowego "Star Treka" w reżyserii J.J. Abramsa"

Ronaldinho kubor

Dzięki, poprawiłem.

Proszę czekać…