"May the Force Be With You"

Pierwsze informacje o Pile V 0

Oficjalna premiera Piły IV za niecałe dwa tygodnie, już 26 października. Rozpoczynają się przygotowania do realizacji piątej części.

Reżyser Piły VDavid Hackl, powiedział, że aktualnie trwają prace nad zarysem scenariusza pisanego przez autorów Piły IV (o filmie czytaj TUTAJ) – Marcusa Dunstana i Patricka Meltona. Zdjęcia mają rozpocząć się na początku przyszłego roku, zaś premiera odbędzie się tradycyjnie w październiku.

Alexa Vega, która występuje w Repo! The Genetic Opera! (reżyserem jest Darren Lynn Bousman – Piła: II, III i IV) powiedziała, że prawdopodobnie będzie ona pierwszą ofiarą Davida Hackla w Pile V. Pojawi się także na pewnoTobin Bell, jako ikona serii – Jigsaw, który prawdopodobnie wystąpi także w szóstej, zapowiadanej na ostatnią, części.

David Hackl był scenografem i drugim reżyserem Piły: II, III i IV, podobnie jak w Repo! (więcej o informacji o filmie znajdziesz TUTAJ). Piła V będzie jego debiutem na stanowisku głównego reżysera. Hack jest także ustanowiony reżyserem Piły VI, do której scenariusz napiszą Dunstan i Melton, scenarzyści czwartej i piątej części.

Wkrótce więcej informacji o Pile V.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

sam001

Piła skończy się wraz z naturalną śmiercią głównego bohatera :)

po 3 mowilem ze nigdy wiecej PIly, ale teraz pewnie znowu sie wybiore na IV :) i pewnie znowu bede narzekal ;) dlatego nie bede mowil czy obejrze 5 ;P

Proszę czekać…