"May the Force Be With You"

Joker Nolana w grudniu! 0

Od 14 grudnia w amerykańskich kinach będzie można zobaczyć fragment The Dark Knight, który będzie miał na celu zaprezentowanie nowego Jokera.

Wykorzystująca marketing wirusowy strona ibelieveinharveydenttoo.com, która była elementem kampanii reklamowej filmu The Dark Knight zostawiła wiadomość 'do zobaczenia w grudniu'. Napis ten był ułożony pionowo, a litery składały się z 'hahahaha……'. Wcześniej na tej stronie pojawiło się pierwsze zdjęcie Jokera, na czarnym tle. Fani zaczęli się snuć domysły, co to mogło znaczyć.

Dziś wiemy, że dodatkiem do filmu Jestem legendą (w roli głównej Will Smith), wyświetlanego w kinach IMAX, będzie 7-minutowy prolog The Dark Knight. Zobaczymy w nim właśnie Jokera (Heath Ledger).

Jestem legendą startuje w Stanach 14 grudnia 2007 roku. 'See You in December' (Do zobaczenia w grudniu) nabiera teraz większego sensu.

The Dark Knight to kontynuacja przebojowego Batman – Początek. Reżyserem jest ponownie Christopher Nolan, zaś scenariusz napisał jego brat – Jonathan. W tytułowej roli Christian Bale, tak jak większość obsady powtórzy swoją rolę, prócz Maggie Gyllenhaal (zastąpiła Katie Holmes, odtwórczynię roli Rachel Dawes, dziewczyny Batmana) i Aarona Eckharta, który gra prokuratora Harvey'a Denta, późniejszego Dwie Twarze, kolejnego przeciwnika Batmana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

HeRr

No więc grudzień, co zatem znaczy to zdanie?

""Jestem legendą" startuje w Stanach 14 września 2007 roku."

…?

Ronaldinho HeRr

Znaczy błąd. Myślałem o grudniu, napisałem wrzesień, spieszyłem się trochę. Sorry za błąd.

alienK

Chodzi o grudzień.

HeRr

To znaczy że już była w Stanach Premiera "Jestem Legendą…?" Raczej wątpie…

Proszę czekać…