Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel ma plan jak przywrócić Crossbonesa 1

Wszyscy widzieliśmy, jak w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów Crossbones ginie w wybuchu. Aktor wcielający się w tę postać, Frank Grillo uważa jednak, że Marvel ma pomysł na to, jak przywrócić bohatera do Marvel Cinematic Universe.

Aktor udzielił wywiadu, z którego wynika, że nie zapomina on o pracy dla Marvela. Wierzy w to, że Crossbones wciąż ma szansę pojawić się na wielkim ekranie.

To wspaniałe uczucie być częścią Marvela. Mam trzech synów, którzy są fanatykami Marvela. Nie tak dawno zostałem zaskoczony, ponieważ pojawiły się informacje, o których jeszcze nikt nie wiedział, dotyczące mojego bohatera. To będzie naprawdę bardzo interesujące i jestem z tego powodu podekscytowany.

stwierdził tajemniczo gwiazdor MCU

Myślicie, że Frank Grillo ma szansę jeszcze raz wcielić się kultowego złoczyńcę? Czy ludzie odpowiedzialni za Kinowe Uniwersum Marvela wpadli na pomysł, jak wskrzesić Crossbonesa? A może w kolejnych filmach otrzymamy jakieś retrospekcje, w których pojawi się Brock Rumlow?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-09-19

Crossbone to postać trzecio planowa więc jej wskrzeszanie niewiele wnosi, jednak w komiksowym światku nic nie jest niemożliwe więc przy okazji jakiejś produkcji może się pokazać

Proszę czekać…