Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stara znajoma powraca do serii Terminator! 1

Ta informacja sprawi, że serca fanów serii "Terminator" zabiją mocniej. Linda Hamilton ponownie wystąpi w kultowej franczyzie i wcieli się w ikoniczną Sarę Connor.

Od jakiegoś czasu wiemy, że Tim Miller oraz James Cameron pracują nad nową trylogią rozgrywającą się w tym świecie. W pokoju scenarzystów są również David Goyer, Charles Eglee i Josh Friedman, który odpowiada za stworzenie serialu Terminator: Kroniki Sary Connor.

To wymowne względem jej płci i gwiazd kin akcji. To będzie ogromne oświadczenie – ten zaprawiony w bojach wojownik ponownie powróci. Są bohaterowie, którzy zabijają bandziorów w wieku 50 czy 60 lat, ale nigdzie nie ma takiego kobiecego przykładu.

powiedział Cameron

Poza tym twórcy chcą znaleźć młodą aktorkę, która będzie w centrum wydarzeń nowej trylogii. Zdają sobie oni jednak sprawę z tego, że mają jeszcze trochę czasu i na razie nie chcą podejmować pochopnych decyzji. Pomimo tego, że w filmie będą przede wszystkim nowe postacie, to i tak nie zabraknie tych znanych i lubianych. Oprócz Lindy Hamilton w produkcji ma wziąć udział również Arnold Schwarzenegger.

Warto przypomnieć, że już niebawem prawa do Terminatora powrócą do Jamesa Camerona. Uznany reżyser nie ma zamiaru długo zwlekać z realizacją kolejnego filmu. Sam niestety nie może go wyreżyserować z racji wzmożonych prac nad Avatarem, ale tę fuchę zagwarantował Millerowi, który znakomicie poradził sobie przy tworzeniu ekranizacji komiksu o przygodach Deadpoola.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-09-20

No dobra nie skreslam od poczatku ale sam pomysl wyglafa na kolejne odgrzewane kotleciki czemu nie zrobic tego z calkowicie nowa obsada

Proszę czekać…