Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zakończyły się prace na planie serialu Ultraviolet 0

Po trzech miesiącach spędzonych na planie, ekipa serialu Ultraviolet wreszcie kończy pracę. Zdjęcia były kręcone w ponad 100 lokacjach, a udział w nich wzięło wiele gwiazd polskiego kina.

Na planie pracowali między innymi Sebastian Fabijański, Marta Nieradkiewicz, Agata Kulesza, Bartłomiej Topa. Michał Żurawski, Magdalena Czerwińska, Anna Dereszowska, Katarzyna Herman, Mateusz Damięcki, Weronika Rosati, Bartosz Gelner, Patryk Pniewski i Marcin Bosak. Poniżej prezentujemy Wam galerię ze zdjęciami z serialu.

Za produkcję serialu odpowiada Sony Pictures Television. Ultraviolet będzie dziesięcioodcinkowym serialem kryminalnym, który został zainspirowany książką Deborah Halber "The Skeleton Crew". Główną bohaterką będzie Ola Serafin, która powraca z Londynu do rodzinnej Łodzi. W między czasie staje się świadkiem tragicznego wydarzenia, które zostaje uznane przez policję za samobójstwo. Wraz z grupą detektywów amatorów postanawia rozwikłać tę zagadkę.

Za reżyserię odpowiadali Jan Komasa i Sławomir Fabicki. Wśród producentów można wymienić takie znane nazwiska, jak Wendy West czy Barry Josephson.

Źrodło: AXN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…