Fox gotowy nakręcić reboot Wolverine'a

Prezes wytwórni 20th Century Fox, Stacey Snider stwierdziła, że studio jest gotowe nakręcić kolejnego Wolverine’a. Tym razem w rolę główną wcieliłby się inny aktor.

Na początku tego roku Hugh Jackman pożegnał się z Rosomakiem w wielkim stylu. Logan: Wolverine okazał się być jednym z najlepszych filmów w historii uniwersum z mutantami. Niektórzy są gotowi zaryzykować stwierdzeniami, że aktor zasługuje na oscarową nominację, a sam film może ubiegać się o najważniejsze nagrody. Podobno Fox będzie prowadził wzmożoną kampanię, która sprawi, że produkcja będzie liczyła się w sezonie nagród.

W między czasie w biurach Foxa trwają dyskusje dotyczące przyszłości Wolverine’a. Niedawno Snider została zapytana o możliwość zatrudnienia nowego aktora. Odpowiedziała lakonicznie: Wszystko jest możliwe. Na pewno fanom z początku będzie trudno przyzwyczaić się do nowego aktora, który wcieli się w bohatera ze szponami.

W historii kina Wolverine nie będzie jednak jedyną postacią, która musiała mierzyć sie z tym problemem. Ba, w ekranizacjach komiksów mamy do czynienia z sytuacjami, gdzie kilku aktorów kreowała na ekranie jedną postać. Za przykłady można podać między innymi Batmana, Spider-Mana czy Jokera.

Źrodło: ScreenRant


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)