Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Zobacz jak się narodził Leatherface! 2

Czas poznać prawdziwą twarz jednego z najbardziej przerażających bohaterów w historii kina. Oparta na faktach historia, która stała się inspiracją dla cyklu kultowych horrorów. Zobacz polski zwiastun Leatherface!

Vanessa Grasse w horrorze Leatherface. fot. Lionsgate.

Leatherface to film producentów kultowych horrorów: Piła, Poltergeist, Teksańska masakra piłą mechaniczną.

W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

Tak zaczyna się koniec. Zobaczcie polski zwiastun:

Specjalne pokazy filmu odbędą się wyłącznie w okresie Halloween, od 27 do 31 października 2017 roku w wybranych kinach. Będzie to jedyna okazja, żeby obejrzeć ten film na wielkim ekranie.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-09-22

fajnie to zgrali na halloween co do trailera to zapowiada się masakrycznie dobrze nieco inaczej niż poprzednie piły mechaniczne trochę jak odświeżony Halloween

Proszę czekać…