Redaktor na FDB.pl oraz FilmyFantastyczne.pl.

Gwiazda Shameless wcieli się w partnera wokalisty Queen 0

Aaron McCusker dołączył do obsady Bohemian Rhapsody, filmu poświęconego legendarnej grupie muzycznej Queen. Aktor wcieli się w partnera Freddy’ego Mercury’ego, Jima Huttona.

Jim Hutton towarzyszył słynnemu wokaliście przez sześć ostatnich lat jego życia. Był fryzjerem Mercury’ego, później stał się jego kochankiem i pomagał mu w walce z AIDS. Bohemian Rhapsody zakończy się dokładnie sześć lat przed śmiercią muzyka. Możliwe, że w filmie zaznaczone zostanie pierwsze spotkanie dwójki mężczyzn.

Bohemian Rhapsody zakończy się w 1985 roku słynnym koncertem Live Aid, który został nazwany przez gitarzystę Queen, Briana Maya, "najlepszym dniem ich życia".

W postać Freddy’ego Mercury’ego wcieli się Rami Malek. Odtwórcami pozostałych członków zespołu zostali: Ben Hardy, Gwilym Lee oraz Joseph Mazzello. Aktorzy kolejno zagrają perkusistę Rogera Taylora, gitarzystę Briana Maya oraz basistę Johna Deacona.

Film znajduje się obecnie w fazie produkcji. Dotychczasowe materiały zza kulis wskazują, że wybór Maleka do roli Mercury’ego był strzałem w dziesiątkę.

Bohemian Rhapsody trafi do kin w grudniu 2018 roku.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…