Prison Break zniknie w grudniu 0

Już w grudniu stacja FOX wstrzyma nadawanie trzeciego sezonu Prison Break.

Stacja planuje, że po 12 lub 13 odcinku wstrzyma emisję serialu, aż do 1 4 kwietnia 2008 . Wszystko dlatego, że FOX planuje zmiany w ramówce. 17 grudnia będzie premiera nowego serialu The Sarah Connor Chronicles, opartego na wątkach z Terminatora.

fox.comfox.com

W kwietniu zostanie dokończony sezon i na razie nie wiadomo, czy będzie on ostatni. Dwa tygodnie temu stacja pokazała 4 odcinek 3 sezonu ( tydzień temu nie było emisji z powodu finałów rozgrywek bejsbolowych). W Polsce widzowie są w połowie drugiego sezonu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Lucas_B

Tą całą historię z więźniem w Sonie mogliby zrobić jako nowy serial, z nowym bohaterem… Ciągnięcie w nieskończoność historii Scofielda rzeczywiście jest już nieco nudne :/

Trophy

Ja uważam, że powinni zakończyć to 2 sezonem, bo końcówka jego była na prawdę idealna do tego.

nowosz

Co odcinek to coraz większe rozczarowanie !!! Tatuaże – bezużyteczne, pomysły – dziecinne, tragiczne, akcja – co raz bardziej nudniejsza, mocno naciągana i w ogóle widać, ze nie maja pomysłu na dalsze odcinki. Mogli zginąć wszyscy w tej Panamie albo z kasą uciec i już!! Przynajmniej dobre wrażenie by po sobie zostawili, a tak… szkoda słów.
Jak to było w piosence… " trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść…"

nathalie

Ja też, dokładnie po 2, ale słyszałam że 4 odcinek świetny więc może jeszcze obejrze…

Trophy

Ja zakończyłam swoje oglądanie po 1-2 odcinku 3 sezonu.

Proszę czekać…