http://vimeo.com/mironkundzicz

Życie Buddy za 120 milionów 0

120 milionów dolarów. Właśnie tyle ma wynieść budżet filmu, który będzie opowiadać o życiu Buddy. Premiera ma się odbyć w 2008 roku.

Za cały projektem stoją Michel Shane i Anthony Romano. Tych dwóch pro ducentów, którzy na swoim koncie mają takie filmy jak: Ja, Robot czy Złap mnie, jeśli potrafisz, zainteresowało owym projektem indyjskiego miliardera Bhupendra Kumara Modiego.

Podobizna BuddyPodobizna Buddy

Scenariusz zostanie oparty na książce Old Path White Clouds wietnamskiego mnicha Thicha Nhat Hanha. Duet producencki będzie tym razem odpowiadac za produkcję wykonawczą. Film sfinansuje firma MCorp Global, która należy do wspomnianego wyżej miliardera.

Michel Shane i Anthony Romano pracują teraz nad scenariuszem. Ma być on adresowany do szerokiego grona odbiorców. Zdjęcia mają ruszyć w pierwszym kwartale przyszłego roku. Film będzie kręcony w Tajlandii, USA, Japonii, Chinach i Indiach.

Reżyser nie jest jeszcze znany, cały czas trwają poszukiwania. Na początku film miał wyreżyserować Shekhar Kapur, ale ostatecznie zrezygnował.

() Złap mnie, jeśli potrafisz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

majron

no zobaczymy jak to rozegraja :) moze z tego wyjsc kolejna nudna biografia chyba ze tworcy pojda bardziej w basn i przypowiesc :) bo w zyciu buddy bylo naprawde wiele ciekawych rzeczy :)

Odi

Z tego co wiem nauki Buddy i życie Buddy ma niewiele wspolnego z Jezusem, ale sama idea filmu o osobie-podstawie, religii troche odpycha.

Proszę czekać…