Californication z Davidem Duchownym w HBO 1

HBO zaprasza na nowy serial komediowy Californication z Davidem Duchownym. W trzy miesiące po amerykańskiej premierze serial debiutuje na antenie HBO. To historia pisarza nihilisty i seksoholika, który ma obsesję na punkcie szczerości. Premiery kolejnych odcinków będzie można oglądać od 6 listopada w każdy wtorek o godz. 20:10 w HBO.

Hank Moody (David Duchovny) jest pisarzem. Jego książka Bóg nienawidzi nas wszystkich odniosła ogromny sukces, jednak już od dłuższego czasu Hank nic więcej nie wydał. Jedną z przyczyn twórczego impasu może być rozstanie się z narzeczoną Karen (Natascha McElhone). Ich 12-letnia córka Becca (Madeleine Martin) jest w trudnym wieku dojrzewania i właśnie teraz wymaga szczególnej uwagi. Karen i Hank są w stałym kontakcie, by ich rozstanie jak najmniej wpłynęło na ich córkę. Nie jest to jednak takie proste. Hank jest uzależniony od narkotyków i seksu, nieustannie w jego życiu pojawiają się nowe kobiety. Jednocześnie chciałby odzyskać Karen, która właśnie przygotowuje się do ślubu z innym. Okazuje się, że jedną z kochanek Hanka była 16-letnia Mia (Madeline Zima), córka mężczyzny, za którego zamierza wyjść Karen. Magazyn The Rolling Stone nazwał Californication ‘najbardziej niepoprawnym programem, jaki można było oglądać bez używania karty kredytowej […], jedyną komedią dla dorosłych, która faktycznie jest dla dorosłych.'

Duchowny jest znany przede wszystkim milionom fanów jako agent Fox Muller (Z Archiwum X). Za tę rolę aktor otrzymał Złoty Glob i był nominowany do Emmy. Twórcą i producentem serialu jest Tom Kapinos (Jezioro marzeń). Duchovny i Stephen Hopkins (Przez 24 godziny), który wyreżyserował pierwszy odcinek, są producentami wykonawczymi.

Californication to 12-odcinkowy serial wyprodukowany przez stację Showtime. Premierowe odcinki serialu będzie można oglądać w każdy wtorek o godz. 20:10 w HBO. Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 6 listopada o godz. 20:10 w HBO.

Informacja prasowa

David Duchovny gwiazda serialu CalifornicationDavid Duchovny gwiazda serialu Californication

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

sylo76 2007-11-15

Jeszcze go nie oglądałem ale to może być COŚ.

Proszę czekać…