"May the Force Be With You"

Dexter dostanie kolejny sezon! 0

To już pewne, w przyszłym roku powstanie trzecia seria Dextera! Serial stacji Showtime robi prawdziwą furorę, a grający tytułową rolę Michael C. Hall jest zasypywany nagrodami i bardzo pozytywnymi opiniami ze strony filmowych krytyków.

W czwartek w Hollywood odbył się panel dyskusyjny z twórcami Dextera i szefem stacji Showtime, na którym dyskutowano o trwającej obecnie drugiej serii. Niespodziewanie poinformowano wszystkich, że powstanie trzeci sezon Dextera, który zadebiutuje na przełomie września i października przyszłego roku.

Wyemitowano już sześć z dwunastu epizodów drugiej serii Dextera. Finał obecnie trwającego sezonu zaplanowano na 16 grudzień.

Dexter Morgan, tytułowa postać, to człowiek na codzień pracujący w policyjnym wydziale analiz krwi w Miami. Poza swoją pracą Dexter jest seryjnym mordercą, który nie zabija jednak postronnych osób, a jedynie te, które mają na sumieniu krzywdy wyrządzone innym ludziom..
ShowTV.pl (Michał Magielski)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Adrian 2007-11-10

Zawsze i w każdym serialu pojawi się irytująca postać. :] chociażby nawet pierwszoplanowa…

Asia 2007-11-10

Zapowiadał się ciekawie drugi sezon, ale teraz niektóre wątki mnie denerwują np. sponsorka Dextera. Nie lubię tej postaci.

Ronaldinho 2007-11-09

Wszystko w tym serialu jest piękne. Numer dwa po "Lost". Dark Defender i Dark Passenger rządzą!

Adrian 2007-11-09

Kocham głównego bohatera, kocham wszystkie wątki, uwielbiam jego czyny, uwielbiam muzykę, ten niepowtarzalny klimat z 1-go sezonu, do tego tę książkę… Ach, trzeci sezon będzie tylko kolejnym smaczkiem :D

Proszę czekać…