Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Uma Thurman w ostrych słowach o Weinsteinie 0

Do tej pory Uma Thurman nie komentowała publicznie skandalicznych zachowań Harveya Weinsteina. Gwiazda postanowiła jednak przerwać milczenie i na swoim Instagramie opublikowała dosyć mocne słowa.

Thurman zamieściła na swoim profilu życzenia z okazji Święta Dziękczynienia. Były one skierowane do wszystkich osób z wyjątkiem Weinsteina.

Wszystkiego najlepszego z okazji Święta Dziękczynienia dla wszystkich (z wyjątkiem Harveya Weinsteina i niegodziwych spiskowców – jestem zadowolona, że wszystko idzie powoli – nie zasługujesz nawet na kulkę.

W wypowiedzi aktorki pojawił się hasztag #metoo, który powstał właśnie z powodu Harveya Weinsteina i oskarżeń dotyczących napastowania oraz molestowania seksualnego. Akcja została zapoczątkowana przez Alyssę Milano, która w połowie października opublikowała komentarz, w którym nawoływała kobiety do pisania o tym, iż były one molestowane. Pod jej postem należało wpisać słowa "me too". Z czasem przerodziły się one w hasztag (w Polsce jako #jateż).

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Rob 2017-11-25

Gdyby świat reagował tak samo szybko na to co wyczyniał Hitler. Jak tę molestowane panie na to co zrobił im Harvey, wojna zaczęłaby się w okolicy lat 50, lub ewentualnie teraz pisałbym ten post po niemiecku.

Proszę czekać…