Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jon Bernthal mógł nie zagrać Punishera 0

Niewiele brakowało, a Jon Bernthal nie byłby dzisiaj gwiazdą jednego z seriali Marvela i Netfliksa. Co ciekawe aktor, który stał się rozpoznawalny dzięki The Walking Dead, mógł nie zagrać Punishera. Dlaczego? Na to pytanie opowiedział w trakcie podcastu "Remote Controlled".

fot. materiały promocyjne

Będę całkowicie szczery, bycie częścią superbohaterskiej franczyzy nie było nigdy czymś, co mnie interesowało. Nie było to na moim radarze. Wiele osób, których naprawdę podziwiam, aktorów unika tego wszystkiego.

stwierdził Bernthal

Ostatecznie jednak aktor wcielił się w rolę Franka Castle’a. Po raz pierwszy mogliśmy go zobaczyć w drugim sezonie Daredevila, gdzie został przyjęty bardzo dobrze. Netflix zdecydował się, aby Punisher otrzymał swój własny serial. A co tak naprawdę skłoniło Berntahala do przyjęcia tej roli?

On nie posiada żadnych super mocy, ani maski. To zrozpaczony ojciec i mąż, który doświadczył niezwykle traumatycznych przeżyć. Było w nim coś co mnie przeraziło, co jednocześnie zaintrygowało.

dodał na końcu gwiazdor

Punishera możecie oglądać na platformie Netflix. Premiera serialu miała miejsce 17 listopada.

Źrodło: ScreenRant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-11-30

akurat niezaangażowanie tego aktora to dobry pomysł jest to może piękniś ale to akurat pasuje do twardego faceta,który nie cofnie się przed niczym by dopiąć swego

Proszę czekać…