Piątek 13-ego dla Marcusa Nispela 0

Marcus Nispel zrealizuje nową wersję kultowego już horroru Piątek 13-ego.

Pierwsza część serii dreszczowców powstała w 1980 roku. Film w USA zarobił 40 milionów dolarów. Za jego kamerą stanął Sean S. Cunningham. Obraz o psychopatycznym mordercy Jasonie Voorheesie doczekał się siedmiu kontynuacji.

W 2003 roku w kinach można było zobaczyć obraz Freddy kontra Jason, w którym Voorhees zmierzył się z inną kultową postacią z horroru – Freddym Kruegerem. W samych Stanach Zjednoczonych obraz zarobił ponad 82 miliony dolarów.

Scenariusz piszą Damian Shannon i Mark Swift. Za produkcję odpowiada Michael Bay. W filmie zagrają prawdopodobnie Julie Berman i Andrea Bogart.

Marcus Nispel jest autorem filmów Tropiciel i Teksańska masakra piłą mechaniczną.

Kadr z filmu Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan 1989Kadr z filmu Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan 1989

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JimBeam

No mam nadzieje ze nie wyjdzie z tego chlam taki jak z czesci od 4 w gore, albo wlasnie freddy vs jason, taki amerykanski cukierkowaty horrorek dla nastolatkow w stylu hamburger, mogli by zrobic cos w stylu nowego "Hallowen" Zombiego…. w kazdym badz razie czekam ;]

WielkiBialyKrolik

A ja się boje, boję się bardzo ale i tak z chęcią obejrze :)

Ronaldinho

Reżysera wybrali bardzo dobrego, jego "Teksańska masakra" jest godnym remakiem i bardzo dobrym horrorem. Scenarzyści? "Freddy vs Jason" było nawet nawet. Miałem obawy co do remake’u "Piątku trzynastego", ale teraz już powoli zaczynam być optymistą.

Proszę czekać…