Natalie Portman nago 0

Natalie Portman zmieniła podejście do scen rozbieranych i uważa, że nagość jest słodka.

13-minutowy wstęp do obrazu Wesa Andersona zatytułowany Hotel Chevalier miał początkowo ukazać się tylko w Internecie, ale teraz trafi na ekrany razem z filmem. Nie można, go już zobaczyć na oficjalnej stronie http://hotelchevalier.com/. Można go, jednak znaleźć bez problemu w serwisie YouTube.com.

Hotel Chevalier / http://hotelchevalier.comHotel Chevalier / http://hotelchevalier.com

Produkcja zmieniła podejście Portman do nagości w kinie.

- Pomyślałam sobie, że nagość jest słodka i potrzebna dla filmu Wesa – wyjaśniła Portman. – Z całą pewnością nie żałuję tego występu.

Wcześniej jednak aktorka mówiła wręcz przeciwnie.

- Naprawdę żałuję, że nie słuchałam mojej intuicji – stwierdziła gwiazda. – Kolejnym razem już nie dam się namówić. Czasem mądrze jest umieć powiedzieć nie.

Będzie to druga rola z gatunku odważnych Natali Portman. Trzy lata temu wystąpiła w roli striptizerki w filmie Bliżej.

Obraz The Darjeeling Limited trafi do polskich kin 1 lutego przyszłego roku. Ma opowiadać o szukaniu porozumienia w związku w którym seks staje się próbą przezwyciężenia samotności. W filmie grają również m. in. : Jason Schwartzman, Owen Wilson, Adrien Brody, Bill Murray oraz Anjelica Huston.

Nagość, jako element promocji zawsze działała skutecznie, bo przecież odwołuje się do pierwotnych instynktów. Mam nadzieję, że nagie pośladki Natalie Portman nie są jedyną atrakcją jaką przygotował nam reżyser filmu. Nagi instynkt na pewno zdobędzie męską widownie, ale ponieważ ma to być film o związkach, to na przyciągnięcie kobiet do kin może to nie wystarczyć.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

kill

Na YouTube też już nie zobaczymy tych pikantnych fragmentów ;)
This video is no longer available due to a copyright claim by Twentieth Century Fox (Bay TSP)

Proszę czekać…