Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aplikacja Amazon Prime Video trafia na Apple TV 0

Przed kilkoma miesiącami pojawiła się informacja, która głosiła, że włodarze Amazonu oraz Apple’a wreszcie się dogadali. Było to o tyle dziwne, że od dosyć dawna obie firmy toczyły ze sobą małą wojnę.

Wszystko z powodu przystawki Apple TV, której nie można było kupić w sklepie Amazonu. Nieoficjalnie mówiło się, że powodem takiego stanu rzeczy była przystawka tworzona przez samego Amazona, czyli Fire TV.

Na szczęście dla użytkowników urządzenia Apple TV, ludzie decyzyjni doszli do porozumienia. Tak, więc pozostaje zadać sobie pytanie, jakie korzyści czekają na obie strony? Najważniejszą z nich jest pojawienie się aplikacji Amazon Prime Video na Apple TV. Dodatkowo Prime Video zostało wreszcie zaktualizowane na iOS. Dzięki aplikacji, która pojawiła się na tvOS zdecydowanie łatwiej będzie można korzystać z platformy.

Źrodło: theverge.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Grzegorz Derebecki 2017-12-07

Szkoda, że w polsce Amazon ma tak słabą ofertę. Jest jednak kilka perełek np rewelacyjny https://fdb.pl/film/674202-the-man-in-the-high-castle czy np https://fdb.pl/film/680493-into-the-badlands-kraina-bezprawia

Bluejohn_26 Grzegorz_Derebecki 2017-12-07

@Grzegorz_Derebecki Oryginalny content Amazonu, mówię tu o własnych produkcjach, stoi na dość wysokim poziomie. Gorzej natomiast wygląda to ze strony technicznej. Mimo, że od premiery mija już rok, brak polskiej wersji językowej, czy opóźnienia w emisji względem USA, nie zachęcają do korzystania z serwisu.

Grzegorz Derebecki Bluejohn_26 2017-12-07

@Bluejohn_26 Tak jedyne pocieszenie to cena bo od początku płace za amazona 12 zł. Mnie brak polskich napisów nie przeszkadza aż tak bardziej bardzo skromna bilbioteka. Jest tam sporo pozycji które mają wyłącznie zwiastun dodatkowo np drugi sezon Krainy bezprawia jest na liście ale nie da się go u nas obejrzeć. Po co oni wogole to wyświetlają? :)

Proszę czekać…