na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Piotr Rubik kompozytorem hollywoodzkim? 0

Kompozytor ma napisać muzykę do dwóch hollywoodzkich produkcji.

Piotr RubikPiotr Rubik

Piotr Rubik przez złośliwych nazywany drugim Wiśniewskim (raczej ze względu na kolor włosów niż talent) prawdopodobnie napisze muzykę do dwóch hollywodzkich filmów, tak przynajmniej podaje jeden z dzienników.

Sam zainteresowany mówi, że każdy polski twórca w końcu próbuje zdobyć Amerykę, co nie znaczy, że każdemu się udaje. Zbliża się koniec rozmów ze stroną amerykańska. Jeśli negocjacje skończą się w grudniu i zostaną podpisane umowy, to kompozytor pracę nad muzyką do owych produkcji rozpocznie mniej więcej w kwietniu 2008 roku.

Twórca nie chce jednak zdradzić tytułów filmów, ani samych reżyserów obrazów, do których ma skomponować muzykę. Powiedział jedynie, że będzie miłość i historia.

W promocji polskiego twórcy z pewnością pomogły koncerty w Stanach, z których Rubik niedawno wrócił. Imprezy artystyczne za Oceanem spotkały się z tak dużym uznaniem, że kompozytor został już ponownie zaproszony i to na nieco dłuższą trasę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 13

WielkiBialyKrolik 2007-11-26

Jak to kogo? Mistrza! xD

WielkiBialyKrolik 2007-11-26

Widocznie jestem złośliwa bo uważam, że to miernota i żal i na niego patrzeć i słuchać jego i o nim. To kolejna osoba, która chętnie bym poznała osobiście.

Trikster WielkiBialyKrolik 2007-11-26

zależy kogo masz na myśli :P

Grzegorz_Borowiecki 2007-11-26

nie no zawsze sie znajdzie ktos kto slucha i pamieta ;) ale czy zachwycaja sie nim nadal milony ???

Grzegorz_Borowiecki 2007-11-26

wracajac do tematu – jest to tworca komercyjny i wydaje mi sie ze poradzi sobie z kazdym wyzwaniem – taki nasz Goranek Bregovic ;) tylko, czy po kilku latach ktos oprocz mnie go jeszcze pamieta ??

Trikster Grzegorz_Borowiecki 2007-11-26

ja Gorana do dziś słucham :)

JimBeam 2007-11-26

No moze Ennio Morricone to nie jest, nie przepadam w sumie za jego muzyka i za nim samym, ale zycze mu aby odniosl sukces, wiecej polakow w hollywood ;]

Proszę czekać…