na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Anna Guzik na dużym ekranie 0

Aktorka zagrała w komedii romantycznej Mała Wielka Miłość

Anna Guzik jako Żaneta w serialu Na WspólnejAnna Guzik jako Żaneta w serialu Na Wspólnej

Anna Guzik znana jest przede wszystkim z ról: tytułowej Heli w opałach oraz Żanety w Na Wspólnej. Do wzrostu popularności artystki przyczynił się również program rozrywkowy Taniec z gwiazdami, w którym okazała się być najlepszą spośród wszystkich czternastu tańczących gwiazd.

Aktorkę już niedługo będzie można oglądać na dużym ekranie w filmie Mała wielka miłość, gdzie zagra przyjaciółkę głównej bohaterki. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Łukasz Karwowski (Południe-Północ). W filmie zagrali Agnieszka Grochowska i Marcin Bosak, Krzysztof Stelmaszyk i Piotr Machalica. Na tym jednak obsada się nie kończy, bowiem w produkcji udział wzięły również gwiazdy międzynarodowe: Robert Forster (nominacja do Oscara za Jackie Brown), Liz Torres (zdobywczyni nagrody Emmy) oraz Joshua Leonard (grał w kontrowersyjnym horrorze Blair Witch Project).

Film opowiada o młodej Polce, która wyjechała do pracy w Stanach, gdzie poznaje Amerykanina-bogacza. Są zupełnie różni od siebie, a jednak coś zaczyna ich łączyć.

Zdjęcia kręcono zarówno w Polsce jak i w Los Angeles.

Premiera filmu 29 lutego 2008.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

HeRr

Fuuuuu…. :/

Proszę czekać…