Lawrence chce drugiego Consantine 0

Francis Lawrence powiedział, że gotów jest zrealizować drugą część filmu Constantine.

Reżyser otwarty jest na pracę zarówno nad sequelem jak i prequelem obrazu, pod warunkiem, że pojawi się dobry pomysł na scenariusz.

Kadr z filmu Constantine 2005Kadr z filmu Constantine 2005

- Lubię historie o początkach, to byłoby fajne – powiedział Lawrence w wywiadzie dla portalu ShockTillYouDrop.com. – Ludzie rzucali różne pomysły, ale ja pytam, Po co, do cholery?. W pierwszej części Constantine próbuje ocalić własną skórę. Jedyne, co można po tym wymyślić, to opowieść o tym, jak podróżuje on do odległych krajów, by walczyć ze złymi kolesiami i czarownikami. Wydaje mi się, że to słaba koncepcja. Dopóki ktoś nie wpadnie na dobry pomysł, będziemy musieli poczekać.

W produkcji Constantine z 2005 roku główną rolę zagrał Keanu Reeves. Aktor wcielił się w rolę okultysty, który ma dar widzenia ukrywających się w ludzkim przebraniu demonów. John Constantine pomaga pewnej policjantce rozwikłać tajemnicę samobójstwa je siostry-bliźniaczki.

Francis Lawrence zrealizował niedawno thriller Jestem Legenda z Willem Smithem w roli głównej. Film trafi na polskie ekrany 11 stycznia 2008 roku.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

HeRr

No film był kozak

mysza_007

1 mi sie bardzo podobala , mam nadzieje ze 2 odslona przynajmniej jej dorowna

Proszę czekać…