Dżungla: Gucwińscy już widzieli! 0

Jak każdy dobry film o zwierzętach Dżungla ze studia Walta Disneya także wymagała oceny ekspertów. Na szczęście się udało! Jednymi z pierwszych widzów tej animacji byli, nie kto inny, lecz państwo Hanna i Antoni Gucwińscy.

Uwielbiani przez pokolenia, prowadzący program Z kamerą wśród zwierząt oraz wieloletni szefowie wrocławskiego ogrodu zoologicznego, fachowym okiem obejrzeli i ocenili pomysły twórcówDżungli.

Pytany po seansie o ucieczki zwierząt z zoo, we właściwym sobie stylu Antoni Gucwiński opowiedział: Musimy przyznać, że zdarzają się takie przypadki, nie można ich całkowicie wykluczyć, choć wszystkie pomieszczenia, gdzie przebywają zwierzęta są zazwyczaj bardzo dobrze zabezpieczane. Często, taki proceder wymykania się zwierząt z domu, określamy jako wycieczki. Są zwierzęta, które lubią sobie wyjść, ale potem same wracają… A jeśli nie, muszą być z powrotem do ogrodu doprowadzone. Dysponujemy środkami obezwładniającymi, które pomagają schwytać zwierzę, bez robienia mu krzywdy.

Pani Hanna Gucwińska zdradziła natomiast historię z życia wrocławskiego ogrodu wziętą: Mieliśmy przykład jeżozwierza, o którym wszyscy mówili, że lubi wymykać się ze swojego pomieszczenia. Ale my w to nie wierzyliśmy, bo ilekroć do niego zachodziliśmy, zawsze był na swoim miejscu. Kiedyś postanowiliśmy czuwać i… rzeczywiście jeżozwierz udał się na eskapadę, ale nad ranem wrócił. To dlatego zawsze, kiedy do niego zaglądaliśmy był już u siebie. Ten jeżozwierz mógłby z powodzeniem być bohaterem Dżungli. Ciekawe tylko, co w czasie tych nocnych wędrówek porabiał?

Dżungla opowiada o wielkiej ucieczce z nowojorskiego ZOO grupy nie byle jakich zwierzaków. Zwariowana paczka to żyrafa Bożenka, wiewiórka Benek, miś koala Bazyl, lew Sebastian oraz wąż Ksysiek. Przyjaciele pełniąc poważną misję poszukiwawczą (synek Sebastiana – Franek udał się na samotna eskapadę w poszukiwaniu prawdziwej dżungli), wpadają w wir zabawnych i, tylko z pozoru, niebezpiecznych przygód. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in.: Agnieszkę Dygant, Tomasza Kota, Jacka Braciaka i Stefana Friedmanna. Dżungla w kinach od 26 maja.

forumfilm.plforumfilm.pl

źródło: forumfilm

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

pietruch

Dzisiaj idę na Dżunglę, ciekawe czy dorówna Madagaskarowi…


No i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że film jest dobry, według mnie jedyne podobieństwo z Madagaskarem jest takie, że w jednym i drugim filmie zwierzęta uciekają z zoo ale dalej ich przygody toczą się już zupełnie inaczej. Film momentami bardzo śmieszny.

Proszę czekać…