widoczny tu i tam. hasam.

Rozpoczyna się żubrOFFka! 0

W piątek, 7 grudnia rozpoczyna się żubrOFFka. II Podlaski Festiwal Filmowy.

Logo II Podlaskiego Festiwalu Filmowego żubrOFFkaLogo II Podlaskiego Festiwalu Filmowego żubrOFFka

Pierwszego dnia, wystawa zdjęć Anny Matuszny Auto-cykl-12, subiektywna wizja, swego rodzaju roczny pamiętnik. Każdej z dwunastu stron tego dziennika przyporządkowany jest miesiąc. To rok wyrażony fotografią, inscenizacją. Emocje… tym-czym dla mnie jest codzienność. Tym czego wciąż poszukuję. Nie ma opisów-są tylko fotografie, a w każdej z nich zmieszanie wyimaginowanego świata z naturą. A gdzieś po środku tajemnica-coś co łączy mnie z kolejnymi etapami roku. Następnie zostanie wyświetlony pierwszy blok filmów konkursowych, a na zakończenie energiczny koncert Psio Crew.

Drugi dzień to przede wszystkim filmy. Wyemitowane zostaną filmy pozostałe filmy konkursowe, w dwóch blokach (z 15'sto minutową przerwą). Po emisji Dj Frankee rozpocznie Funky House Night w Famie. Następnie będzie mała przerwa muzyczna i ogłoszenie wyników festiwalu żubrOFFka.

Niedzielę można spokojnie nazwać deserem. O 18:00, tymrazem w kinie Forum, rozpocznie się emisja Amerykańskich Filmów Reklamowych, a zaraz po nich będzie można powtórzyć i przypomnieć sobie najlepsze (zdaniem jury) filmy żubrOFFki. Spóźnialscy też nie powinni tego ominąć.

Więcej info na żubrOFFka.fdb.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

leprechan

oczywiscie ze mozna, bierz i cykaj ;)

sam001

A aparacik mozna wziasc?:) (sprostowanie – nie ten nazębny ;) )

leprechan

a zapraszamy, zapraszamy ;)

publicznosci tez sie cos dostanie ;P

sam001

Będę po kolokwium więc można wybrać się :)

Proszę czekać…