Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Ethan Hawke jako Nikola Tesla! 0

Ponownie Ethan Hawke wraz z Michaelem Almereydą spotkają się na planie filmowym. Przypomnijmy, że współpracowali przy Hamlecie i Anarchii. Tym razem zajmą się historią naukowca, a film będzie miał tytuł – Tesla.

Twórcy zapowiadają kino biograficzne. To będzie po prostu historia wielkiego człowieka, pioniera w wykorzystywaniu fal radiowych i elektryczności. Mają się pojawić również momenty z mniej oficjalnej strony. Reżyser chce opowiedzieć o rywalizacji naukowca z Thomasem Edisonem, czy związku z córką biznesmena J.P Morgana, Anne.

To potwierdzona informacja, a zdjęcia ruszają już na wiosnę. Scenariuszem zajmuje się sam reżyser. Zostaje tylko czekać na więcej szczegółów o produkcji!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Asmodeusz 2018-02-12

podejrzewam, że rola szacownego naukowca będzie lepsza niż bezwzględnego zabójcy a swoją drogą fajnie, że ktoś wreszcie chce nakręcić film o Tesli bo jest to osoba niezwykle ciekawa

Redox Asmodeusz 2018-02-13

@Asmodeusz Zgadzam się. Film o Tesli by już dawno się przydał. Szkoda, że parę lat temu (2012) nie wypalił projekt, w którym Christian Bale miał zagrać Teslę, a Nicolas Cage Edisona.

Proszę czekać…